Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

GUESTINHOUSE’DAN KAT HİZMETLERİNİN YENİDEN TANIMLANMIŞ HALİ: WANZL MUNDUS

| İstanbul | 07.10.2016 09:53:33 |

Foto-Galeri için resime tıklayın.
Otelcilik sektöründe en yüksek teknolojiyle ve en yüksek standartlarda üretilen ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan ve otel açılış ve yenileme projelerinde uzmanlaşan Guestinhouse’un, kat hizmetleri ve genel alan ürünlerinde Alman markası Wanzl ile başarılı iş ortaklığı devam ediyor.Wanzl’ın otel hizmetlerindeki tescilli uzmanlığı ve üstün Alman teknolojisi ile üretilen kat hizmetleri ve genel alan ürünleri maksimum verimliliği güvence ederken, Wanzl ürünlerini kullanan oteller için rekabet gücünü ve başarıyı da garanti ediyor. Housekeeping hizmetleri, misafirlerin en iyi şekilde ağırlanmasını ve konforlarının sürekliliğini sağladığı için çok önemli. Guestinhouse’un sunduğu Wanzlkat hizmetleri ekipmanları, otel personelinin ve misafirlerinin memnuniyeti için arka planda her şeyin her zaman düzgün gittiğini, kusursuz ve tertemiz olduğunu güvence ederek titiz ve son derece verimli bir oda servisi için güvenilir çözümler sunuyor.

Her zaman sektörde en yeni ürünlerle fark yaratan Guestinhouse, Wanzl’ın en son teknolojiyle üretilmiş yeni kat hizmetleri arabası Mundus’u müşterileriyle buluşturmak için gün sayıyor. Çelik konstrüksiyonun ve alüminyum profillerin mükemmel uyumu ile kat hizmetlerinin yeniden tanımlanmış hali olan Mundus’un; maun, doğal meşe, grafit siyah, antrasit seramik ve koyu betondan oluşan 5 farklı ahşap renk seçeneği ve titanyum grisi, metalik siyah ve metalik altından oluşan 3 farklı alüminyum profil seçeneği bulunuyor. Renk seçeneklerine ek olarak küçük eşya kutusu, kül kutusu, polyester malzeme cepleri, atık ayırım modülleri gibi opsiyonel aksesuarları ile de değişik kombinasyonlar oluşturulmasına imkan veren Mundus ile her otel kendi iç tasarımına ve amacına en uygun kat arabasını oluşturabiliyor. Diğer Wanzl kat hizmetleri arabalarında da olduğu gibi personele kolay manevra imkanı tanıyan Mundus’ta çarpmalara karşı mobilyalara zarar vermesini engelleyen köşe tekerlekleri de mevcut.

Büyük boy kat hizmetleri arabası kullanmak istemeyen oteller için Wanzl tarafından özel olarak geliştirilen Hotel-Max L ve Hotel-Max S, kompakt ve kolay kullanımları ile özellikle üst sınıf butik ve resort oteller için ideal. Kat hizmetleri akşam kontrolleri turndown servisi, bina yönetimi, genel alanlar ve organizasyon alanlarında kullanım için uygun bir model olan Premium ZP-5 Freshise oda servisi hizmetlerini tamamen görünmez kılarken, ikiye ayrılarak gövdenin içine girebilen ön kapakları ile de dikkat çekiyor.

Misafirlerin otel lobisine girdiklerinde ilk görecekleri ürün olan çarpıcı ve ihtişamlı GS-Lobby bavul  taşıma arabası, yüksek kaliteli yüzeyi ve halı kaplaması ile mükemmel bir ilk izlenim bırakıyor. Wanzl’ın üstün teknolojisinin ve deneyiminin ulaştığı son nokta olan yeni nesil bavul taşıma arabası Premium GS-Trend ise orijinal dizaynı ve sağlam gövdesi ile otellere prestij katıyor. Her iki arabanın da dört hareketli köşe tekeri, platformlarının altında yer alan özel entegre fren sistemi ve yüksek manevra kabiliyeti sağlayan opsiyonel beşinci tekeri sayesinde otel personelinin memnuniyeti de optimize edilmiş oluyor.

Wanzl ürünlerini Guestinhouse’un Kadıköy’deki showroomunda ve Guestinhouse’un yer aldığı sektörel fuarlarda detaylı şekilde incelemek mümkün. (www.guestinhouse.com)

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter