Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

MARİTİM, TÜRKİYE'YE YAYILACAK

| İstanbul | 02.08.2016 10:25:12 |
Alman otel markası Maritim, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye'nin çeşitli destinasyonlarında yayılmayı hedefliyor.Antalya Manavgat Side'de yer alan Saray Regency Otel ile Antalya Belek'teki Pine Beach'i otelin franchise sistemi ile çalışan Alman Turizm Grubu Maritim, Türkiye'nin çeşitli destinasyonlarında markasını çoğaltmak için çalışmalara başladı.

Maritim Grubu Türkiye Proje Keşif ve Geliştirme Sorumlusu Erdinç Savul, markalarının Türk turizmine olan güveninin tam olduğunu ve Türkiye'nin çeşitli destinasyonlarında yer almak için görüşmeler yaptıklarını söyledi. Savul, "Alman Maritim markası Türkiye'ye ve Türk turizmine güveniyor ve Türk turizmin geleceğinden de en ufak bir şüphesi yok" dedi.

Franchise ya da Management sistemi ile çalışacak

Erdinç Savul, gazeteci Halil Öncü'ye şu açıklamaları yaptı: 

"Şu anda Maritim Grubunun Saray Regency Otel'inde Genel Müdürlük görevini de yürütmekteyim. Amacımız burada Maritim standardı çerçevesinde kalite ve konsepti uygulamak. Maritim, merkezi Almanya'da bulunan ve Almanya merkez olmak üzere Çin, Mısır, İspanya, Malta, Mauritius Adaları, Hollanda ve Türkiye'de 51 adet otelde faaliyetlerini sürdürüyor. Ayrıca Almanya dışında şu anda yapımı süren beş adet otelde de Maritim markası yer alacak. Maritim Grubu Türkiye Proje Keşif ve Geliştirme Sorumlusu olarak Türkiye'nin dört bir yanında bu özel markayı özel şartlarla Türkiye'de yaygınlaştırmak suretiyle sağlam bir güç birliği oluşturmak istiyoruz. Bu amaçla mevcut Antalya Manavgat Side'de yer alan Saray Regency Otel ile Antalya Belek'teki Pine Beach otelin yanına çok sayıda otelimizi bu marka adı altında franchise sistemi ile ya da Management sistemi ile aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyoruz. Halen görüşmeler içerisinde olduğumuz otellerimiz var. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye'nin çeşitli destinasyonlarında Martim markasını pozisyonlandırmak istiyoruz" dedi. 

Birinci sınıf otel segmentindeki Maritim Hotels, en geniş ve prestijli Alman otel zincirlerinden biri. Tüm oteller merkezi konumda. Maritim; toplantı, seminer ve konferans organizasyonları konusunda Almanya'da ilk sırada yer alıyor. Grup, toplam 110 satış ve pazarlama çalışanı ile tüm tesislerini gerek Almanya'da, gerekse de yurt dışında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini sürdürüyor. .Bu sebeple Avrupa'nın Londra, Paris, Brüksel, Götebyrg, Madrid, Milan, Zurich, Princeton, Darmstadt'ta ofisleri bulunuyor.

Ayrıca Darmstadt da bulunan Maritim Reisedienst operatörü ile tesislerini direkt olarak satışını yapan grup, tüm otellerinde geçerli PARTNERCARD sistemi ile 20 bin üyesine ayrıcalıklar sunuyor.

1969 yılında kurulan Maritim'in otel sayısı 50, inşaatı devam eden otel satısısı da 5. Toplam oda sayısı 15 bin 600 olan Maritim'in toplam çalışan sayısı da 9 bin 500.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter