Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

SCHAFER, YENİLİKÇİ ÇİZGİSİNİ SÜRDÜRÜYOR

| İstanbul | 29.02.2016 15:47:42 |

Foto-Galeri için resime tıklayın.
Birbirinden şık sofra ve pişirme grubu ürünlerini kullanıcılarına sunan Schafer, son yıllarda mağazacılık alanında yaptığı yatırımlarla hem yurtiçinde hem de yurtdışında hızlı büyümesini sürdürüyor. Faaliyetlerine yeni merkezinde devam eden marka; 31 Mart’ta çok özel showroom'u için büyük bir açılışın hazırlığı içinde…Mutfak ve sofra grubu ürünlerindeyaklaşık 4 bin çeşitle ve her zaman yeni modelleriyle dikkatçeken Schafer, yaptığı yatırımları ve yenilikleri sürdürüyor.Son yıllarda özellikle mağazacılık alanında atılımları olanmarka, kısa bir süre önce taşındığı yeni merkezinde deyepyeni bir konsept sunuyor. Çok özel yeni showroom’u,kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmayı hedeflediğikonsept mutfağı ve profesyonel hizmeti garanti altına aldığıSchafer Akademi ile yolunda emin adımlarla ilerliyor. Firma,faaliyete soktuğu yeni showroom’u için 31 Mart’ta ideal HomeFuarı ile aynı tarihte büyük bir açılışın hazırlığınıyapıyor. Canlı müzik eşliğinde açık büfe sunumların olacağıaçılışta, katılımcılar için özelshuttle hizmeti de olacak.

Şık ve kullanışlı yeni ürünler

Porselen takımları, çelik mutfakürünleri, çatal-bıçak-kaşık takımları ve cam ürün grubundamüşterilerine kaliteyi şık tasarımlarla sunan Schafer, yeni ürünkonusunda da hız kesmiyor.

Basittak-çıkar işlemi sayesinde iki ayrı tavaya dönüşebilen GrillPan, hem pişirme hem yıkama sırasında inanılmaz kolaylıksağlıyor. Grill Pan’ın benzersiz ‘Kilit Sistemi’;tavalarınızı kolaylıkla ayırarak, mutfağınızı iki farklılezzetle donatmanıza yardımcı oluyor. Tavalarınızdan birineuygun herhangi bir tencere kapağını kullanarak pilavınızıpişirirken, diğer tavanızda ise kızartmalık lezzetler eldeedebilirsiniz. Grill Pan’ın temizliği ise tahmin ettiğinizdençok daha kolay. Birbirinden çıkardığınız tavalar, bulaşıkmakinesine rahatlıkla yerleştirilebiliyor ve mükemmel yapışmazyüzeyi kir kalıntılarından kolaylıkla arınıyor.Yeni lezzetlerehazır tertemiz bir Double Grill Pan sizlerle…

5 Emniyet Sistemi’ ile tamamengüvendesiniz

Dünyada ilkiçten kelepçeli olma özelliğini taşıyan Schafer’ın Düdüklümtenceresi, Alman uzman mühendisler tarafından titizlikle tasarlananbeş güvenlik sistemine sahip tek model olma özelliğini taşıyor.Ürün, gerektiğinde devreye giren üç ayrı buhar çıkışısağlayan sistemiyle tamamıyla güvenli bir kullanım sağlıyor.Birinci emniyet; ‘Ayar Ventili’, güvenli bir şekilde buharoluşumunu ve çıkışını sağlıyor. İkinci emniyet; ‘GüvenlikSibobu’, buharı tencere içinde güvenle hapsediyor ve dışarısızmasını önlüyor. Buhar, tencerenizin içinde güvenli birşekilde hapsoluyorken aynı zamanda yemekleriniz daha sağlıklı velezzetli oluyor. Üçüncü emniyet; ‘Birinci yedek ayar ventili’,buhar basıncı 1,20 barı gösterdiğinde kendiliğinden devreyegiriyor ve güvenli bir şekilde tekrar buhar çıkışınısağlıyor. Dördüncü emniyet; ‘İkinci yedek ayar ventili’,buhar basıncı 1,50 barı gösterdiğinde kendiliğinden devreyegiriyor ve güvenli bir şekilde tekrar buhar çıkışınısağlıyor. Beşinci emniyet; ‘2 yılda bir değişim gerektirmeyenconta sistemi’, ventillerde herhangi bir tıkanıklık meydanageldiği sırada büzülerek düdüklü kapağının güvenli birşekilde açılmasını sağlıyor ve pişirme işlemini güvenlebitirmenize yardımcı oluyor.

Her şey el yapımı…

Morgen kahvaltı takımının süperince fine bone kalitesi, üstün Alman teknolojisiyle üretilen altınsırı; size özel olduğunuzu daha ilk dokunuşta hissettiriyor.Tabakların üzerinde bulunan ve her biri tek tek elle işlenendeliklerin birbirinden farklı olması, kahvaltı takımının herbir parçasını eşsiz kılıyor. Porselenin içinde bulundurduğuhammadde karışımı, üretim açısından çok önem taşıyor.Porselendeki beyazlık, şeffaflık ve duruluk, bu karışımsayesinde elde ediliyor. Alman tasarımcı Hildegard Klein imzasıtaşıyan seri; uçuşan kelebekleri, yeşeren yaprakları, birbirinekarışan mis kokulu ve rengarenk çiçekleriyle sizleri bekliyor.

www.schafer.com.tr


Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter