Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

İSTANBUL'DA ÖNEMLİ TURİZM İHALESİ YAPILACAK

| İstanbul | 11.01.2013 11:28:56 |
İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürülüğü İstanbul Gümüşsuyu Mahallesi'nde bulunan 739 metrekare büyüklüğündeki turizm imarlı apartmanı 25 yıllığına kiralayacak. 6 milyon 94 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkarılan bina, 4 dükkan, apartman, garaj ve odadan oluşuyor.Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, turizm, ticaret ve hizmet imarı bulunan Gmüşsuyu'ndaki bina 11 Şubat 2013 tarihinde ihaleye çıkarılacak. İhele saat 14:00'da Gümüşsuyu Mah. İnönü Caddesi No:2 Kat:7 İhale Salonu Taksim-Beyoğlu-İstanbul adresinde yapılacak.

SGK'NIN YEDİTEPE BEYNELMİLEL OTELCİLİK'TEKİ HİSSELERİ SATILIYOR

Öte taraftan, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın, SGK'nın Yeditepe Beynelmilel Otelcilik'te bulunan hisselerinin özelleştirileceği duyuruldu. Satışa konu şirket hisselerinden birine teklif verilebileceği gibi ayrı ayrı olmak koşuluyla iki şirket hissesi için de teklif verilebilecek. 500 biner TL geçici teminat bedelinin belirlendiği ihalelerde, en son tekliflerler 3 Nisan 2013 günü saat 17.00'a kadar alınacak.

ÖİB'nin Yeditepe Beynelmilel Otelcilik Turizm ve Ticaret A.Ş. ve Taksim Otelcilik A.Ş.'de Bulunan SGK Başkanlığı'na ait iştirak hisselerinin özelleştirilmesi hakkında duyurusu Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre SGK'nın Beynelmilel Otelcilik Turizm ve Ticaret A.Ş'de bulunan D grubunda yüzde 15, E grubunda yüzde 11 düzeyinde bulunan hisseleri ile Taksim Otelcilik A.Ş.'de bulunan yüzde 31 bin 425 hissesinin özelleştirmesi, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle gerçekleştirilecek. İhale Komisyonları'nca gerekli görüldüğü takdirde ihale, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek. Satışa konu şirket hisselerinden birine teklif verilebileceği gibi ayrı ayrı olmak koşuluyla iki şirket hissesi için de teklif verilebilecek. Verilen teklifler herhangi bir şartı içeremeyeceği gibi birden fazla teklif verilmesi halinde bu teklifler birbiriyle ilişkilendirilemeyecek. İhalelere gerçek veya tüzel kişiler ile ortak girişim grupları katılabilecek. Teklif sahiplerinden ihaleye katılabilmek için 500 biner TL geçici teminat olarak nakit veya banka teminat mektubu alınacak. İhalelere katılabilmek için 3 Nisan 2013 tarihi saat 17.00'a kadar son tekliflerin verilmesi gerekecek. İhaleye katılmak için 700 TL'ye İhale Şartnamesi ve Tanıtım Dokümanı alınması zorunlu olacak. İhale konusu iştirak hisseleri için İdareden temin edilen ihale şartnameleri ve tanıtım dokümanları karşılığı olarak ödenen bedel her ne suretle olursa olsun iade edilmeyecek.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter