Firma Rehberi Kataloğu
Online Katalog | Ana Sayfam Yap | Favorilerime Ekle | Tavsiye Et | Şirketimi Ekle | Sıkça Sorulan Sorular | İletişim
ÜYE GİRİŞİ ÜYELİK
SON KATILAN FİRMALAR
FLORAKİM KİMYA TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
SAPHİR HOTEL
ADMİN HABER
ADMİN2

BEKO'DAN YILBAŞINA ÖZEL HEDİYE SEÇENEKLERİ

| İstanbul | 18.12.2012 11:41:48 |
Yeni bulaşık makinesinde kullandığı yeni teknoloji ile cam bardaklarda yüzde 30, porselenlerde ise yüzde 43 daha fazla parlaklık sağlayan Beko, Cam kapılı yeni buzdolabı ile de hayatı kolaylaştıran akıllı çözümler sunuyor.Beko D8001 Bulaşık Makinesi

D8001 ESB bulaşık makinesinde uyguladığı buhar destekli yıkama teknolojisi ile yeni bir dönem başlatan Beko'nun bu teknoloji harikası ürünü yeni yılda da hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Bulaşık makinesinde kullanılan buhar destekli yıkama teknolojisi, ana yıkama ve sıcak durulama sırasında özel olarak geliştirilmiş buhar jeneratörü ile bulaşıkların üzerine buhar uygulanmasına imkan veriyor. Daha etkili kurutma sağlayan bu özellik sayesinde A+ enerji sınıfı performansıyla bulaşıklarda mükemmel parlaklık ve lekesiz sonuçlar elde ediliyor. Geleneksel bulaşık makinelerine kıyasla, buhar destekli yıkama teknolojisi ile kuruyan bardakları yüzde 30, porselenler ise yüzde 43 daha parlak ve lekesiz bir görünüm kazanıyor.

Beko D8001 ESB bulaşık makinesi, değişken devirli motor sistemi ve KARMA program sayesinde bulaşıkların kir sökme, durulama işlemine göre basınç ayarını otomatik olarak ayarlayarak aynı anda tencere ve bardakları farklı hassasiyette güvenle yıkarken su ve enerji tasarrufu sağlıyor. Zaman Erteleme, Yarım Yük, Tablet Deterjan gibi özel fonksiyonları bulunan ürünün az bulaşık özelliği sayesinde makine tam dolu olmasa bile ekonomik yıkama yapılabiliyor. Seçilen programda bu özellik devreye sokulduğunda makine en doğru su miktarını ayarlıyor. Bu sayede su tasarrufu da sağlıyor.

Sürgülü üst çatal bıçak sepeti sayesinde çok sayıda çatal, bıçak, kepçe ve servis kaşığı gibi mutfak gereçlerini çizmeden, kahve fincanı gibi bulaşıkları ise güvenle tertemiz yıkıyor. Yerinden çıkabilme özelliği ile mutfak gereçlerinin çekmecelere yerleştirilmesini kolaylaştırıyor. Hızlı 58 dakika programı ile normal kirli beklememiş bulaşıkların sadece 58 dakika gibi çok kısa bir sürede A yıkama performansı ile tertemiz yıkanmasını sağlıyor. Beko buhar destekli bulaşık makinesi, gelişmiş teknoloji ürünü olan kirlilik sensör sisteminin devreye girdiği otomatik programda, bulaşıkların kirlilik derecesini otomatik olarak saptayarak yıkama suyu sıcaklığına, yıkama süresine ve yıkama suyu miktarına kendisi karar veriyor ve bu sayede tasarruf sağlıyor.

Beko D 9546 NEG Cam Kapılı Buzdolabı

Beko'nun yılbaşı için sunduğu hediye seçeneklerinden biri olan Beko D 9546 NEG buzdolabı tazelik ve hijyen konusunda son derece hassas. Enerji tüketimi konusunda da oldukça cimri olan bu buzdolabı cam kapılı şık tasarımı ve fonksiyonelliği ile akıllı çözümler sunuyor ve hayatın günlük koşuşturmacasında kullanıcısına yardımcı oluyor. Beko buzdolabı,  Beko'nun uzun araştırmalar sonucunda geliştirdiği Active Dual Cooling No Frost sistemi sayesinde soğutucu ve dondurucu bölümlerini birbirinden bağımsız olarak soğutuyor ve optimum nem seviyesi sağlayarak taze meyve ve sebzelerin saklama ömrünü artırıyor. Soğutucu ve dondurucu arasındaki hava dolaşımı da tamamen ayrıldığı için koku geçişleri de önlenmiş oluyor.

A+++ enerji sınıfında yer alan Beko D 9546 NEG cam kapılı buzdolabı, sahip olduğu iyonizer, mavi ışık teknolojisi ve antibakteriyel conta özellikleriyle de dikkat çekiyor. İyonizer teknolojisi buzdolabının içine eksi yüklü iyon püskürterek, havadaki bakterileri etkisiz hale getiriyor ve gıdaların daha uzun süre saklanmasını sağlıyor. Böylelikle buzdolabının içinde taze bir hava oluşturuyor. Mavi Işık Teknolojisi ile buzdolabında sebzeler tıpkı tabiattaymış gibi ışık almaya devam ediyor. Bu teknoloji gıdalardaki C vitamini miktarını koruyarak doğal tazeliklerini sürdürmeye  imkan veriyor. Antibakteriyel Conta ise antibakteriyel katkı maddesi sayesinde conta yüzeyinde bakterilerin üremesini ve küf oluşumunu engelliyor. 540 litre hacmi bulunan Beko buzdolabı dokunmatik elektronik kontrol paneline sahip. Yüksekliği ayarlanabilir dayanıklı cam raflar, geniş 2 sebzelik çekmecesi, krom şişelik, beyaz LED'li iç aydınlatma ve ikili çevirmeli buzmatik, ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Boyut Yayın Grubu
©1996 - BOYUT YAYIN GRUBU | Site Kullanım Koşulları
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul Tel: +90 212 413 33 33 (pbx) Faks: +90 212 413 33 34
info@boyut.com.tr | industryguideinfo@boyut.com.tr
Adınız Soyadınız :  
E-Mail Adresiniz :    
Alıcının Ad Soyadı :  
Alıcının E-mail Adresi :    
Mesajınız :  
En fazla 300 karakter